Komódka

Zostałam poproszona o zmianę wyglądu pewnej komódki. Nie była ani zniszczona (pomijając pęknięte lusterko), ani stara, ale  generalnie chyba była nieco nudna. Potrzebowała dodania jakiegoś charakteru. Myślałam co by tu z nią zrobić. Miałam ochotę ja wybielić i tak zostawić, ale znam nieco gust jej właścicielki wiec jednak wybór padł na motyw kwiatowy. Mam cichą nadzieję, że właścicielce komódki taki wybór przypadnie do gustu.

Komódkę nieco postarzyłam, czyli przetarłam świeczką krawędzie, pomalowałam farbą akrylową i zeszlifowałam papierem ściernym drobnym. Najwięcej trudności przysporzyło mi umocowanie lusterka. Najpierw stare nie chciało się odkleić więc skończyło się na młotku. Nowe natomiast nie chciało się przykleić. Na przyszłość będę pamiętać, że klej typu glut nie klei wszystkiego, ale na pewno nieumiejętnie użyty wszystko niszczy. Do przyklejenia lusterka służy specjalny klej do luster i tą wiedzę zawdzięczam mojemu J.

Pozdrawiam Was serdecznie.

8 myśli w temacie “Komódka

  1. Mira Waliszewska

    Dorotko :)) to jest masterpiece. Komodka ta jest nie tylko funkcjonalna, ale tez jest przesliczna. Pasuje do kazdego wnetrza, nawet bardzo nowoczesnego. Gratulacje. Jak zwykle pokazalas swoj kunszt artystyczny.

    Odpowiedz
  2. Ania

    To co zrobiłaś z tej komódki to … istne dzieło sztuki. Przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy serdecznie :*

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *